O firmie

IMEX NEXT jest dystrybutorem urządzeń fiskalnych od 1994r. czyli od momentu wprowadzenia obowiązku rejestracji podatku Vat i obrotu przy pomocy kas rejestrujących. Na początku były to dwa modele kas i drukarka fiskalna. Obecnie naszym klientom proponujemy około 30 modeli urządzeń fiskalnych znanych na świecie producentów: NOVITUS, SHARP, POSNET, ELZAB, Produkty tych firm wzajemnie uzupełniając się sprawiają, że możemy Państwu przedstawić kompleksową ofertą kas i drukarek fiskalnych, z których każdy może wybrać propozycję, która zaspokoi jego oczekiwania i potrzeby. Oferta IMEX-u obejmuje kasy systemowe, jednostanowiskowe, przenośne, drukarki fiskalne, a także rozbudowany system zarządzania supermarketem.

Dobry i sprawdzony produkt to jednak nie wszystko. Bardzo ważną rolę odgrywa także zaplecze serwisowe. Nasz Serwis Kas Fiskalnych to duży zespół wyszkolonych, wyposażonych w odpowiednie narzędzia pracowników. Gwarantujemy odpowiedni czas reakcji na zgłoszenie o nieprawidłowościach w działaniu urządzeń fiskalnych, a także zapewnia wysoką jakość oferowanych usług.

Oferta IMEX-u to nie tylko urządzenia fiskalne – od kilku lat w naszej ofercie znajdują się również inne urządzenia przeznaczone dla wszelkiego typu placówek handlowych, a więc wagi, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, metkownice, boksy kasowe i komputerowe terminale sprzedaży, a także terminale kart płatniczych. Przez cały czas dbamy o rozwój naszej oferty w tym zakresie. Dzięki temu klient kupujący nasz sprzęt ma dostęp do szerokiej gamy urządzeń i akcesoriów, co pozwala dobrać mu odpowiedni model do swoich potrzeb.