MENU
04cze

Sento LAN E +

 

Cena:

1,715.00 zł brutto

1,394.31 zł netto

 

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E +. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E + to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E + wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E + w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.

04cze

Soleo Lan E

Cena:

1,981.00 zł brutto

1,610.57 zł netto

 

03cze

Novitus Next

 

Cena:

 2,689.00 zł brutto

2,186.18 zł netto

 

03cze

Nano E

 

Cena

1 ,162.60 zł Netto 

1 ,430.00 zł Brutto

 

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Dodatkowo, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2014 roku posiadają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, niż wcześniej sprzedawane kasy Nano E.

 

03cze

Mała Plus E

 

Cena:

1 ,121.95 zł Netto 

1 ,380.00 zł Brutto

03cze

SENTO E

 

Cena:

1 ,252.03 zł Netto

1 ,540.00 zł Brutto

 

SENTO E z homologacją PT 20/2015 to rozbudowana wersja bardzo nowoczesnej, obecnej od 3 lat na rysku kasy fiskalnej. Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły. Bardzo duża, jak na ten segment kas baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu.

 

03cze

Sento LAN E

 

Cena:

1 ,538.00 zł brutto

 

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasza najnowsza kasę fiskalną Sento LAN E. Myli się ten, kto twierdzi, że jest to jedynie modyfikacja wcześniejszego modelu. Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku kas fiskalnych.